E-Parktower - En önemli gerçekler.

E-Parktower, tüm otopark endüstrisinde en yüksek ROI'yi sunar.

E-Mobility Solution'a hoş geldiniz. Size, fonksiyonuyla dünya çapında patentli ve eşsiz olan dikey E-Parktower'ı sunuyoruz.

Yatay alan giderek daha pahalı hale geliyor ve kentsel alanlara entegre etmek zor. Dünyanın neredeyse tüm büyük şehirleri yüzyıllar boyunca büyüdü ve, emlak geliştiricilerine, pahalı çözümler olmadan projeleri gerçekleştirme fırsatı sadece sınırlı sunuyor.

E-Parktower'ımız eşsizdir. Sadece 60 metrekarelik bir alanda, dikey olarak inşa ettiğimiz için, 16 araca kadar park edilebilir. Bunu daha iyi görselleştirmek için, şimdi 12, 14, veya hatta 16 aracın sığdığı 2 aracın yerini hayal edin. Bu, emlak geliştiricilerine alanı daha akıllıca kullanma ve daha fazla yaşam alanı yaratma fırsatı verir, bu da yatırımın geri dönüşünü olumlu etkiler.

Dikey park yeni bir şey değil ve aslında, park etme zaten 100 yıldan fazla bir süre önce sorun yarattığı için Henry Ford tarafından icat edildi.

Neleri iyileştirdik? Sadece park sorununu çözmüyor, aynı zamanda her araç için e-araçlar için bir şarj istasyonu entegre ediyor, dışarıda e-bisikletler ve e-scooterlar için şarj istasyonları sunuyor ve, 4,5, defa 2,5 metre boyutlarında dijital bir reklam alanı kuruyoruz, toplamda 5 farklı gelir akışı yaratıyoruz.

Bu çözümü dünyada sunan başka bir şirket yok ve bu yüzden ürünümüz dünya çapında patentlendi. Ayrıca ISO sertifikalı ve TÜV Nord Almanya tarafından kalite kontrolünden geçmiştir. Avrupa için gerekli CE işareti ile işaretlenmiştir, çünkü tüm bileşenler %100 Almanya'da üretilmiştir.

Ancak, bir adım daha ileri gittik. Tüm park kulesi içinde ısıtma ile donatılmıştır ve, talep üzerine hatta klima ile bile gelir. Bu, yılın herhangi bir zamanında optimal şarj koşullarını garanti eder ve soğuk kış hava koşulları nedeniyle çalışmayan veya sınırlı bir şekilde çalışan dış şarj çözümlerinin sorununu ortadan kaldırır.

E-Parktower ayrıca Richter ölçeğine göre 6,0'a kadar depreme dayanıklıdır ve dünyanın en kötü deprem bölgelerinden biri olan Türkiye'nin gereksinimlerine göre tasarlanmış ve TÜV tarafından güvenli bulunmuştur.

E-Parktower'a müşterileri bağlamak için, biri mobil uygulama üzerinden park yerini, şarj istasyonu ile veya olmadan rezerve edebilir. Bu şekilde, müşteri varış yerinde bir şarj istasyonu bulup bulamayacağını tahmin etmek veya ummak zorunda kalmaz, aracını rahatça park edebilir ve işlerine veya özel etkinliklerine devam edebilir. Hepimiz hızlı zamanlarımızda konforun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Dış bir şarj istasyonu ile bir E-Parktower park yerini karşılaştırdığınızda, maliyetler patentli ürün ümüzle aynı veya daha ucuzdur. E-Parktower, sadece bir otopark veya sadece bir şarj istasyonu değildir. O, kentsel sorunlar için hepsi bir arada, eşsiz bir çözümdür. Bugün bizimle iletişime geçerek kişiselleştirilmiş çözümleri keşfedin.